NSPJ
  Start arrow Wszystkie arrow Ogłoszenia arrow Aktualności 11 styczeń 2009r. 21.02.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Komunikat
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj6
Wczoraj22
W tym tygodniu51
W tym miesiącu480
Wszystkie wizyty1260491
Aktualności 11 styczeń 2009r.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

• Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego i trwa do wtorku przed Środą Popielcową (w tym roku do 24 lutego).

• Rodzina Szkaplerzna zaprasza dzisiaj do naszego kościoła wszystkich parafian na kolędowanie przy żłóbku o godz. 17.00.

• Trwają jeszcze odwiedziny kolędowe. Msze św. w tygodniu będą odprawione nadal tylko rano o godz. 7.00. Kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogą jej przyjąć w wyznaczonym terminie będzie w niedzielę 25 stycznia. Prosimy o zgłoszenia w Kancelarii Parafialnej. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu rano po Mszy św. do godz. 8.30 od poniedziałku do piątku.

• We wtorek po Mszy św. porannej odmówimy różaniec a w piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

• W dniach od 18 do 25 stycznia (od przyszłej niedzieli) obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Aby byli jedno w Twoim ręku” (Ez 37,17).

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby parafii. Bóg zapłać także za ofiary imienne. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji, na działalność charytatywno-opiekuńczą ośrodków diecezjalnych.

• W zakrystii jest jeszcze do nabycia Śląski Kalendarz Katolicki na Rok 2009 „Z tej ziemi”. Cena 17 złotych.

Bardzo prosimy, aby treść zarezerwowanych intencji mszalnych podawać na co najmniej miesiąc przed terminem.

• Od kilku lat w okresie karnawału nasza parafia jest organizatorem zabawy bezalkoholowej, cieszącej się dużym zainteresowaniem. Tym razem odbędzie się ona 14 lutego br. w świetlicy, przy ulicy Remizowej 19. Początek o godz. 20.00. Koszt biletu dla dwóch osób wynosi 150 zł. Hasłem towarzyszącym tegorocznej zabawie są słowa: „Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serce mają. Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają…”. Zachęcamy do wpisywania się już dziś na listę. Można tego dokonać w zakrystii. Za tydzień będzie można odebrać zaproszenia.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :