NSPJ
  Start arrow Wszystkie arrow Ogłoszenia arrow Aktualności 15 luty 2009r. 27.05.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj22
Wczoraj21
W tym tygodniu171
W tym miesiącu596
Wszystkie wizyty1262664
Aktualności 15 luty 2009r.
 
6 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Zgromadzenie Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych odbędzie się dzisiaj w kościele o godz. 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian. Nie będzie dzisiaj nabożeństwa o godz. 17.30.

• Dzieci klas drugich przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. mają swoje spotkania we wtorek w salce katechetycznej według ustalonego planu.

• Uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów zapraszamy na Mszę św. w czwartek o godz. 16.00.
Modlitwom w intencji pokoju przewodniczy Bractwo Trzeźwości.

• W piątek po Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

• W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rocznych dzieci.

• Małżonków zainteresowanych duchowością i charyzmatem Domowego Kościoła zapraszamy w przyszłą niedzielę (22 lutego) na spotkanie z rodzinami zaangażowanymi w tym Ruchu. Początek spotkania w kościele o godz. 19.00. Po spotkaniu w kościele zapraszamy na poczęstunek do salki katechetycznej.
Zachęcamy także do wejścia na stronę internetową naszej parafii, gdzie można zobaczyć prezentację parafialnej wspólnoty Domowego Kościoła.

• W dniu 14 stycznia br w domu przy ulicy Wawelskiej 1 miała miejsce eksplozja frytkownicy, która doprowadziła do pożaru. Wyposażenie domu zostało zniszczone. Kto chciałby wesprzeć finansowo mieszkańców tego domu, będzie to mógł uczynić w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem.

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za ofiary imienne. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :