NSPJ
  Start arrow Wszystkie arrow Ogłoszenia arrow Aktualności 15 marzec 2009r. 20.02.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Komunikat
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj5
Wczoraj23
W tym tygodniu28
W tym miesiącu457
Wszystkie wizyty1260468
Aktualności 15 marzec 2009r.
 
3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Plan Parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych został zamieszczony w „Wiadomościach Parafialnych” w ubiegłą niedzielę. Znajdziemy go także na stronie internetowej parafii oraz w gablotce przy kościele.

• Rozpoczynają się także Rekolekcje Gimnazjalne. Młodzież (także gimnazjalną) zapraszamy na spotkanie rekolekcyjne już dzisiaj o godz. 19.15. Plan rekolekcji został zamieszczony w dzisiejszych „Wiadomościach Parafialnych” oraz na stronie internetowej parafii i w gablotce.

• Podczas rekolekcji Kancelaria Parafialna jest nieczynna. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w czwartek i piątek po Mszy św. porannej do godz. 8.30 (w piątek również od 16.00 – 16.30). Zwracamy uwagę, że w poniedziałek, wtorek i środę poranne Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00.
W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 8.00 odwiedzimy naszych chorych Parafian z posługą sakramentalną.

Dzień skupienia dla narzeczonych odbędzie się dzisiaj w kościele Św. Walentego w Bieruniu Starym. Początek o godz. 14.30.

• Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali. Przed nabożeństwem polecimy Panu Bogu zmarłych.

Dzieci klas drugich przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. uczestniczą w tym tygodniu we Mszy Św. rekolekcyjnej we wtorek o godz. 16.00.

• Uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów zapraszamy na Mszę Św. szkolną w czwartek o godz. 16.00. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzi Rodzina Szkaplerzna.

• W czwartek obchodzi imieniny Ks. Bp Józef Kupny, którego gościliśmy niedawno w parafii z okazji wizytacji kanonicznej. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
Msza Św. w intencji Imienników Św. Józefa i za zmarłych Imienników zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.

• W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego a o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie dzisiejszej Mszy Św. na działalność misyjną Ojców Kombonianów. Bóg zapłać również za ofiary imienne.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :