NSPJ
  Start arrow Wszystkie arrow Ogłoszenia arrow Aktualności 18 styczeń 2009r. 21.02.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Komunikat
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj6
Wczoraj22
W tym tygodniu51
W tym miesiącu480
Wszystkie wizyty1260491
Aktualności 18 styczeń 2009r.
 
2 NIEDIELA ZWYKŁA


• Zgromadzenie Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych odbędzie się dzisiaj w kościele o godz. 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian.

• Dzisiaj ostatni dzień odwiedzin kolędowych. Kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogą jej przyjąć w wyznaczonym terminie będzie w przyszłą niedzielę 25 stycznia. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub Kancelarii Parafialnej. Msze św. w tygodniu będą sprawowane także wieczorem. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu rano po Mszy św. do godz. 8.30 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek oraz po południu od 16.00 do 16.30 w poniedziałek i piątek.

• We wtorek nie będzie spotkania dla klas drugich przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św., natomiast dzieci 5-cio i 6-cio letnie będą miały spotkania z Siostrą M. Gonzagą.

Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na noworoczne, dekanalne spotkanie w najbliższą środę, 21 stycznia, do Bierunia Starego. Wyjazd autobusu z parkingu obok probostwa o godz. 14.00. Szczegółowe informacje zamieszczone są na plakacie w gablocie przy kościele.

• W środę o godz. 19.00 zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych na spotkanie noworoczne do świetlicy przy ul. Remizowej.

Seniorów zapraszamy na Mszę św. w czwartek o godz. 10.00 a potem na spotkanie noworoczne do świetlicy przy ul. Remizowej.

Uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów zapraszamy na Mszę św. w czwartek o godz. 16.00. Modlitwom o pokój, które rozpoczniemy o godz. 17.00 przewodniczy III Zakon Franciszkański.

W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież gimnazjalną do miesięcznej spowiedzi św.

  1. gimnazjaliści - 9.00
  2. uczniowie szkoły podstawowej - 10.00
• W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rocznych dzieci.

• Przypominamy o zabawie bezalkoholowej, którą organizuje nasza parafia 14 lutego br. w Sali przy ulicy Remizowej. Hasłem zabawy są słowa: „Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serce mają. Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają…”. Zachęcamy do wpisywania się na listę. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Cena biletu dla dwóch osób wynosi 150 zł. Osoby które wpisały się na listę mogą odbierać już dziś zaproszenia po każdej Mszy św. w zakrystii.  

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby archidiecezji oraz za ofiary imienne. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :