NSPJ
  Start arrow Wszystkie arrow Ogłoszenia arrow Aktualności 22 marzec 2009r. 18.02.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Komunikat
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj19
Wczoraj26
W tym tygodniu188
W tym miesiącu425
Wszystkie wizyty1260436
Aktualności 22 marzec 2009r.
 
4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali. Przed nabożeństwem polecimy Panu Bogu zmarłych.

• Prosimy Parafian, którzy przyjęli Sakrament Namaszczenia Chorych w czasie Mszy św. w miniony poniedziałek, a którzy nie zgłosili jeszcze tego faktu, aby to uczynili dzisiaj, zaraz po Mszy św. w zakrystii.

• Od poniedziałku do środy odbędą się rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w parafii św. Barbary. Plan rekolekcji znajdziemy w gablotce, na stronie internetowej parafii oraz w „Wiadomościach Parafialnych”.

Dzieci klas drugich przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. mają swoje spotkanie we wtorek o ustalonych godzinach.

• W środę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień modlitw w intencji poczętych dzieci.

• Uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 16.00. Modlitwom o pokój przewodniczy oaza młodzieżowa.

• W piątek przed poranną Mszą św. śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej a o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie dzisiejszej Mszy św. na potrzeby archidiecezji oraz za ofiary imienne. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na budowę kościoła Miłosierdzia Bożego w Tychach. Nasza parafia jest parafią patronacką dla tej budowy.

• Wszystkich zainteresowanych organizacją i tematyką tegorocznego Kiermaszu Parafialnego zapraszamy na pierwsze spotkanie do salki katechetycznej, w środę 25 marca br. Początek o godz. 19.00.

• Lekarzy, pielęgniarki i innych pracowników służby zdrowia zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia do kościoła św. Walentego w Bieruniu Starym, w sobotę, 28 marca br. Początek o godz. 10.00. Szczegółowy program na plakacie w gablotce.

• Po Mszy św. pod chórem będzie można nabyć świece wielkanocne (paschaliki). Cena świecy – 6 złotych. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele charytatywne w naszej archidiecezji i w parafii.

• Grupa misyjna działająca przy Gimnazjum Nr 1 zaprasza wszystkich Parafian w przyszłą niedzielę na Kiermasz Wielkanocny. Będzie można zakupić rękodzieło uczniów oraz palmy na Niedzielę Palmową. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na misje.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :