NSPJ
  Start arrow Wszystkie arrow Ogłoszenia arrow Aktualności 25 styczeń 2009r. 20.02.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Komunikat
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj4
Wczoraj23
W tym tygodniu27
W tym miesiącu456
Wszystkie wizyty1260467
Aktualności 25 styczeń 2009r.
 
3 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Dzisiaj kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogły jej przyjąć w wyznaczonym terminie. Rozpocznie się o godz. 14.00. Bóg zapłać rodzinom, które przyjęły kapłanów za wspólną modlitwę, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary.

• Młodzież naszej parafii zaprasza na kolędowanie dzisiaj o godz. 19.00. Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi do wspólnej modlitwy przy żłóbku.

Rozpoczęły się ferie szkolne. Dlatego porządek Mszy św. w tygodniu ulega zmianie. Przez najbliższe dwa tygodnie Msze św. będą sprawowane: w poniedziałek, środę i piątek tylko rano o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę tylko wieczorem o godz. 18.00.

W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna: w poniedziałek i piątek po Mszy św. do godz. 8.30 oraz we wtorek i czwartek od 16.00 do 16.30.

• W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Modlitwie o pokój przewodniczy Rodzina Szkaplerzna.

• W sobotę o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Członków Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych i o nowe powołania do zakonu. Po Mszy św. spotkanie z Ojcem Karmelitą w salce katechetycznej.

• W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Msza św. chrzcielna. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na katechezę chrzcielną w sobotę 31 stycznia o godz. 19.15 do salki katechetycznej. Do udziału w katechezie zobowiązani są również rodzice i chrzestni, którzy zamierzają ochrzcić swoje dzieci w późniejszych dniach lutego.

• Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 spotkanie Członków III Zakonu Franciszkańskiego w salce katechetycznej.

Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła oraz za ofiary imienne.

• Osoby, które zapisały się na zabawę bezalkoholową 14 lutego br., proszone są o odebranie biletów i zaznaczenie lokalizacji miejsc przy stolikach. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Można się zapisać po Mszy św. w zakrystii. Jak co roku prosimy osoby chętne a biorące udział w zabawie o upieczenie ciast. Najlepsze wypieki będą nagrodzone przez jury. Zabawa ma także wymiar charytatywny. W tym roku zysk z zabawy pragniemy przeznaczyć na dofinansowanie strojów liturgicznych dla ministrantów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :