NSPJ
  Start arrow Księga Gości 17.10.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Rekolekcje Parafialne
Zapowiedzi przedślubne
Nabożeństwa różańcowe
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Sondy
Czy chcesz, aby powstało forum parafialne?
 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj7
Wczoraj26
W tym tygodniu57
W tym miesiącu374
Wszystkie wizyty1265842
Księga Gości

Jest już 85 wpisów w księdze gości.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ››

Imię/Ksywka:Wpis do księgi:
Direct LendersDodany: Wed Oct 17 02:18:22 2018
credit loans credit loans guaranteed approval loan apply credit loans guaranteed approval
Email użytkownika:eltnjhn@pochtar.men
AnnaDodany: Tue Jan 23 19:27:59 2018
Czytam, czytam i oczom nie wierzę! Tyle osób źle wypowiedziało się w sprawie Pasterki, która z mojego punktu widzenia była przygotowana na bardzo wysokim poziomie (nawet w porównaniu do lat wcześniejszych). Podejrzewam, że żadna z osób krytykujących nie brała udziału w śpiewie, więc może warto wesprzeć scholę, zamiast narzekać?! Posiadam wykształcenie muzyczne i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że to wyłącznie wina sprzętu! Nie organisty czy śpiewających! Może warto zrobić coś dobrego dla naszej parafii zamiast tylko krytykować tych, którzy wspierają ją od lat? Pozdrawiam! :)
MonikaDodany: Tue Jan 9 22:04:28 2018
Bardzo ładny kościół i fajna msza dla dzieci.
ParafiankaDodany: Tue Jan 9 22:03:43 2018
Ja też nie mogę się zgodzić z niektórymi zamieszczonymi tu opiniami. Śpiewy (zresztą jak zwykle) były wspaniałe. A ludzie jak na siebie spoglądali to kiwali przy tym głowami z uznaniem. Jedynym minusem było nagłośnienie (szczególnie dawało o sobie znać podczas psalmu), ale trudno mieć o to pretensje do scholi czy organisty, bo to nie ich wina, po prostu - jak to się mówi  była to złośliwość rzeczy martwych. Nie odczułam także, aby ktokolwiek się przekrzykiwał. Ani dziewczyny, ani chłopacy (bo z tego co usłyszałam, męskie głosy tam też były&). 
 
Chciałam też delikatnie zaznaczyć, że na mszy nie powinno się modlić, ale we mszy należy uczestniczyć, więc jeśli ktoś nie chce, by śpiew mu w modlitwie przeszkadzał powinien raczej pójść do kościoła w czasie poza odprawianą mszą świętą.
AsiaDodany: Tue Jan 9 00:10:46 2018
W tym roku miałam pierwszy raz okazję być na Pasterce w tym kościele i absolutnie nie zgadzam się z większością z poniższych opinii. Śpiewy były cudowne (a mam porównanie też z innymi kościołami, bo lubię sobie urozmaicać Pasterki i bywam w różnych kościołach w okolicy  bliższej i dalszej) i nieoklepane. Z przyjemnością słuchałam wspaniałych kolęd jak i psalmu.
KarolinaDodany: Mon Jan 8 21:03:20 2018
No cóż, jeśli ktoś lubi słuchać przekrzykujących się dziewczyn to owszem - mogło mu się podobać. Było okropnie!!
MaciekDodany: Sun Jan 7 22:01:43 2018
W związku z tym, że mamy rodzinę w tej parafii dosyć często w tym kościele (szczególnie w święta). Podobnie było w tym roku i bardzo nam się podobało na pasterce. Chór i organista byli świetni. Wspaniałe śpiewy, aż nie chciało się, aby kończyli śpiewać.
ParafianinDodany: Tue Dec 26 17:27:29 2017
Parafia słynie z bardzo dobrego organisty i jednych z lepszych spiewow. Jednak psalm i spiewyna pasterce w tym roku byly porazka.
ZmartwionyDodany: Tue Dec 26 17:17:45 2017
Niestety ale muszę zgodzić się co do pieśni na pasterce.. Dramat!!
Komponent: AkoBook V3.42

: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :