NSPJ
  Start arrow Księga Gości 16.08.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Sondy
Czy chcesz, aby powstało forum parafialne?
 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj5
Wczoraj23
W tym tygodniu74
W tym miesiącu344
Wszystkie wizyty1264451
Księga Gości

Jest już 84 wpisów w księdze gości.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ››

Imię/Ksywka:Wpis do księgi:
AnnaDodany: Tue Jan 23 19:27:59 2018
Czytam, czytam i oczom nie wierzę! Tyle osób źle wypowiedziało się w sprawie Pasterki, która z mojego punktu widzenia była przygotowana na bardzo wysokim poziomie (nawet w porównaniu do lat wcześniejszych). Podejrzewam, że żadna z osób krytykujących nie brała udziału w śpiewie, więc może warto wesprzeć scholę, zamiast narzekać?! Posiadam wykształcenie muzyczne i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że to wyłącznie wina sprzętu! Nie organisty czy śpiewających! Może warto zrobić coś dobrego dla naszej parafii zamiast tylko krytykować tych, którzy wspierają ją od lat? Pozdrawiam! :)
MonikaDodany: Tue Jan 9 22:04:28 2018
Bardzo ładny kościół i fajna msza dla dzieci.
ParafiankaDodany: Tue Jan 9 22:03:43 2018
Ja też nie mogę się zgodzić z niektórymi zamieszczonymi tu opiniami. Śpiewy (zresztą jak zwykle) były wspaniałe. A ludzie jak na siebie spoglądali to kiwali przy tym głowami z uznaniem. Jedynym minusem było nagłośnienie (szczególnie dawało o sobie znać podczas psalmu), ale trudno mieć o to pretensje do scholi czy organisty, bo to nie ich wina, po prostu - jak to się mówi  była to złośliwość rzeczy martwych. Nie odczułam także, aby ktokolwiek się przekrzykiwał. Ani dziewczyny, ani chłopacy (bo z tego co usłyszałam, męskie głosy tam też były&). 
 
Chciałam też delikatnie zaznaczyć, że na mszy nie powinno się modlić, ale we mszy należy uczestniczyć, więc jeśli ktoś nie chce, by śpiew mu w modlitwie przeszkadzał powinien raczej pójść do kościoła w czasie poza odprawianą mszą świętą.
AsiaDodany: Tue Jan 9 00:10:46 2018
W tym roku miałam pierwszy raz okazję być na Pasterce w tym kościele i absolutnie nie zgadzam się z większością z poniższych opinii. Śpiewy były cudowne (a mam porównanie też z innymi kościołami, bo lubię sobie urozmaicać Pasterki i bywam w różnych kościołach w okolicy  bliższej i dalszej) i nieoklepane. Z przyjemnością słuchałam wspaniałych kolęd jak i psalmu.
KarolinaDodany: Mon Jan 8 21:03:20 2018
No cóż, jeśli ktoś lubi słuchać przekrzykujących się dziewczyn to owszem - mogło mu się podobać. Było okropnie!!
MaciekDodany: Sun Jan 7 22:01:43 2018
W związku z tym, że mamy rodzinę w tej parafii dosyć często w tym kościele (szczególnie w święta). Podobnie było w tym roku i bardzo nam się podobało na pasterce. Chór i organista byli świetni. Wspaniałe śpiewy, aż nie chciało się, aby kończyli śpiewać.
ParafianinDodany: Tue Dec 26 17:27:29 2017
Parafia słynie z bardzo dobrego organisty i jednych z lepszych spiewow. Jednak psalm i spiewyna pasterce w tym roku byly porazka.
ZmartwionyDodany: Tue Dec 26 17:17:45 2017
Niestety ale muszę zgodzić się co do pieśni na pasterce.. Dramat!!
AdamDodany: Mon Dec 25 11:37:05 2017
Śpiewy na pasterce to dramat, ludzie patrzyli na siebie i załamywali ręce. Nie dało się tego słuchać pieśni mają upiększać ceremonie a to bylo pośmiewisko które przeszkadzało w modlitwie. Na pewno nie zjawię się już w tej parafi na takiej uroczystości
Email użytkownika:bojnar87@onet.pl
Komponent: AkoBook V3.42

: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :