NSPJ
  Start arrow Grupy Parafialne arrow Ruch Światło - Życie 23.07.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj16
Wczoraj23
W tym tygodniu16
W tym miesiącu510
Wszystkie wizyty1263916
Ruch Światło - Życie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Młodzi ludzie potrzebują oparcia swojej wiary na doświadczeniu wspólnoty.
Spragnieni są konkretnego zaangażowania w życie parafialne. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi założony przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego Ruch "Światło-Życie". W naszej parafii już od wielu lat "oaza" jest miejscem przystani, by zaczerpnąć sił do dalszej życiowej wędrówki. Spotykamy się na cotygodniowych Mszach św. w piątek o godz. 18.00, a potem na rozważaniu Słowa Bożego i modlitwie. W czasie wakacji prawie wszyscy uczestniczą w rekolekcjach, które są szczególnym czasem "ładowania duchowych akumulatorów". Nasza wspólnota oazowa liczy ok. 40osób i ciągle otwarta jest dla wszystkich chętnych. Po za naszymi piątkowymi spotkaniami staramy się, jak najczęściej wspólnie spędzać ze sobą niezapomniane chwile, czy to przez pogodne wieczory, czy tez przez oglądanie ciekawych i pouczających filmów w naszych salkach katechetycznych. Najważniejsze jest to, że wszyscy chcą brać czynny udział w życiu wspólnoty. Wszyscy staramy się być jedni dla drugich, a naszą otwartość na ludzi opieramy na Jezusie, który nadaje sens bytu każdego człowieka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej wspólnocie odwiedź nasze forum:


oraz koniecznie


Dodatkowo zachęcamy gorąco do obejrzenia prezentacji multimedialnej, którą można pobrać klikając w link zamieszczony poniżej.
 
 
 
Pamiętaj czekamy na Ciebie w każdy piątek o 18.00. Przyjdź, zobacz jak to wygląda, to nic nie kosztuje, a owoce mogą być ogromne.

Spotkanie formacyjne w biblioteceOaza u Szymona Piotra

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :