NSPJ
  Start 22.07.2018. 
O Parafii
Start
Historia Parafii
Duszpasterstwo
Sakramenty
Kapłani
Kapliczki
Grupy Parafialne
Kamera
Cmentarz parafialny
Informacja o cmentarzu
Aktualności
Intencje mszalne
Zapowiedzi przedślubne
Statystyka
Wszystkie
Szukaj
Dzisiejsze czytania
Odnośniki
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Intencje modlitewne
Licznik odwiedzin
Dzisiaj3
Wczoraj23
W tym tygodniu164
W tym miesiącu474
Wszystkie wizyty1263880
Ruch Światło - Życie cd.

Jako wspólnota staramy się spędzać wspólnie czas, nie tylko w piątki, ale też w inne dni, kiedy tylko mamy chwilę wolnego czasu, wykorzystując luki w wykonywaniu codziennych obowiązków. W ostatnim roku formacyjnym spotykaliśmy się w każdą trzecią sobotę miesiąca na tak zwanych pogodnych wieczorach, na których organizujemy gry, zabawy, wspólne oglądanie filmów na naszym multimedialnym sprzęcie parafialnym;) Zabawa jest przednia, a radości i uśmiechu nie da się zliczyć;)
Staramy się też integrować ze sobą, aby poznawać się nieco lepiej, niż tylko z piątkowych spotkań. Wiadomo, że duchowa formacja jest bardzo ważna, ale Pan Bóg obecny jest w drugim człowieku, dlatego też bardzo istotne jest również utrzymywanie znajomości, poprzez wszelakie wspólne wyjazdy integracyjne. W ostatnim roku były takie dwa: jednodniowa wycieczka do Krakowa – dla osób chętnych, oraz dwudniowa wycieczka w malownicze krajobrazy Rycerki Górnej w czasie majowego weekendu. Tam to się dopiero działo! (zresztą sami zobaczcie, zdjęcia zamieszczone są niżej;)) - więcej zdjęć po kliknięciu "Czytaj całość".
Mamy nadzieję, wręcz jesteśmy tego pewni, że w tym roku będzie równie atrakcyjnie pod względem duchowym i towarzyskim, a najważniejsze, że chcemy to wszystko robić na chwałę Pana Boga, On nas jednoczy, zespala i daje nam radość.

Image Image

Image Image
Czytaj całość
 
: Start :: Historia Parafii :: Duszpasterstwo :: Sakramenty :: Kapłani :: Kapliczki :: Grupy Parafialne :: Kamera :: Cmentarz parafialny :: Informacja o cmentarzu :